Bieg Sapiehów - Kodeń ZAPRASZA BIEGACZY
Zobacz też: kajaki.nadbugiem.pl | koden.com.pl
Aktualności
|
2020-07-15

Dziękujemy za zaangażowanie w organizacji XXI BS

            Komitet Organizacyjny  Biegu Sapiehów  w Kodniu pragnie podziękować wszystkim instytucjom, które podjęły działania związane z organizacją tegorocznej edycji biegu:  Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Lubelskiego, a w szczególności Departamentom Promocji, Sportu i Turystyki oraz Infrastruktury i Majątku Województwa, a także Komendom Policji w Lublinie i w Białej Podlaskiej, Komisariatowi w Terespolu, Komendzie Państwowej Straży Pożarnej w Białej Podlaskiej, Komendzie Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej w Chełmie, Zarządom Dróg Wojewódzkich i Powiatowych, Stacji Pogotowia Ratunkowego w Białej Podlaskiej.

            Serdecznie dziękujemy Panu Marszałkowi za to, że ponownie zaszczycił bieg swoim patronatem, Zarządowi Województwa za udzielone wsparcie.

            Bardzo gorąco dziękujemy wszystkim, którzy podjęli już szereg działań związanych z organizacją dwudziestej pierwszej edycji Biegu Sapiehów. Mamy głęboką nadzieję, że „piekielna kodeńska piętnastka”, która ma piękną tradycję imprez rekreacyjno-sportowych Południowego Podlasia, przezwycięży zarazę i odbędzie się w innym, bezpiecznym dla wszystkich uczestników i sympatyków terminie.

            Jeszcze raz za wszystko wszystkim dziękujemy, pozostańcie zdrowi.

Losowe zdjęcie

Grand prix traktu brzeskiego

Partnerzy