Bieg Sapiehów - Kodeń ZAPRASZA BIEGACZY
Zobacz też: kajaki.nadbugiem.pl | koden.com.pl
Puchary
|
2019-08-07

Puchary BS

 

 

 

 

PUCHARY W XX BIEGU SAPIEHÓW – KODEŃ 2019

 

KATEGORIA OPEN MĘŻCZYZN

 

L.p

Za co?

Puchar (fundator pucharu)

Kto otrzymał?

 

1.

 

Zwycięzca

XX Biegu Sapiehów

BUŁAWA SAPIEHÓW

Nagroda Główna

w XX Biegu Sapiehów

Wójt Gminy Kodeń

Ilya Slavenski

Homel-Białoruś

00:47:36

 

2.

II miejsce

w XX Biegu Sapiehów

Puchar

 Posła na Sejm RP

Marcina Duszka

Dzmitry Hryhoryeu

Baranowicze – Białoruś

00:48:06

 

3.

III miejsce

w XX Biegu Sapiehów

Puchar Marszałka

Województwa Lubelskiego

Jarosława Stawiarskiego

Paweł Olinik

Czernichów-Ukraina

00:48:19

 

4.

 

IV miejsce

w XX Biegu Sapiehów

Puchar

Starosty Bialskiego

Mariusza Filipiuka

Andrzej Starżyński

Kurów-Polska

00:49:07

 

5.

V miejsce

w XX Biegu Sapiehów

Puchar

Wójta Gminy Kodeń

Jerzego Trocia

Aleksandr Sanko

Mińsk-Białoruś

00:49:49

 

6.

 

VI miejsce

w XX Biegu Sapiehów

Puchar

mjr Sławomira Stańczuka

zastępcy dyrektora

Zakładu Karnego w Włodawie

Jacek Chruściel

Międzyrzec Podlaski-Polska

00:54:12

 

KATEGORIA  OPEN  KOBIET

 

 

 

7.

 

 

Zwyciężczyni

XX Biegu Sapiehów

BUŁAWA SAPIEHÓW

Nagroda Główna

w XX Biegu Sapiehów

Wójt Gminy Kodeń

Izabela Paszkiewicz

Terespol-Polska

00:56:37

 

8.

 

II miejsce

w XX Biegu Sapiehów

Puchar

Posła na Sejm RP

Stanisława Żmijana

Svetlana Sanko

Mińsk-Białoruś

00:56:51

 

 

9

 

III miejsce

w XX Biegu Sapiehów

Puchar

Wicewojewody Lubelskiego

Roberta Gmitruczuka

Elena Shumik

Brześć-Białoruś

01:01:59

 

10.

 

IV miejsce

w XX Biegu Sapiehów

Puchar Marszałka

Województwa Lubelskiego

Jarosława Stawiarskiego

Oliwia Panas

Krupe-Polska

01:03:15

 

11.

 

V miejsce

w XX Biegu Sapiehów

Puchar

Przewodniczącego Rady

Powiatu Bialskiego

Mariusza Kiczyńskiego

Anna Chustecka

Wisznice-Polska

01:06:06

 

12.

VI miejsce

w XX Biegu Sapiehów

Puchar

ppłk Damiana Frańczaka

Dyrektora Zakładu Karnego

w Białej Podlaskiej

Aleksandra Mikucka

Janów Podlaski-Polska

01:06:10

PUCHARY W NORDIC WALKING – KODEŃ 2019

KATEGORIA OPEN MĘŻCZYZN

13

 

Zwycięzca

I Marszu nad Bugiem

Puchar Marszałka

Województwa Lubelskiego

Jarosława Stawiarskiego

Dariusz Mackiewicz

Kodeń-Polska

00:30:51

14

II miejsce

w I Marszu nad Bugiem

 

Puchar

Wicewojewody Lubelskiego

Roberta Gmitruczuka

Grzegorz Rychlik

Halasy-Polska

00:30:52

15

III miejsce

w I Marszu nad Bugiem

 

Puchar

Wójta Gminy Kodeń

Jerzego Trocia

Waldemar Danielski

Sokołów Podlaski-Polska

00:33:37

KATEGORIA  OPEN  KOBIET

16

 

Zwycięzca

I Marszu nad Bugiem

Puchar Marszałka

Województwa Lubelskiego

Jarosława Stawiarskiego

Sylwia Rejmantowska

Warszawa-Wesoła-Polska

00:34:33

17

II miejsce

w I Marszu nad Bugiem

 

Puchar

Wicewojewody Lubelskiego

Roberta Gmitruczuka

Agata Tuzimek

Kurów-Polska

00:35:42

18

III miejsce

w I Marszu nad Bugiem

 

Puchar

mjr Sławomira Mirońskiego

kierownika Oddziału Zewnętrznego

Zakładu Karnego w Zabłociu

Barbara Wójcik

Krzczonów-Polska

00:35:51

 

POZOSTAŁE KATEGORIE

XX BIEG SAPIEHÓW

 

19

Puchar

dla najmłodszego zawodnika

w XX Biegu Sapiehów

Puchar

Bialskiego Szkolnego

Związku Sportowego

 

Szymon Rusinek

Janów Podlaski-Polska

01:13:45

 

 

20

Puchar

dla najmłodszej zawodniczki

w XX Biegu Sapiehów

Puchar

Bialskiego Szkolnego

Związku Sportowego

 

Oliwia Panas

Krupe-Polska

01:03:15

 

21

Puchar

dla najstarszego zawodnika

w XX Biegu Sapiehów

Puchar

Towarzystwa św. Brata Alberta 

Koło w  Kodniu

Zenon Łukaszuk

Warszawa-Polska

01:23:21

 

22

Puchar

dla najstarszej zawodniczki

w XX Biegu Sapiehów

Puchar

Towarzystwa Przyjaciół Kodnia

Wiera Stasiewicz

Hajnówka-Polska

01:53:28

 

23

Najlepszy zawodnik Gminy Kodeń

w XX Biegu Sapiehów

 Puchar

Barbary Radeckiej

Przewodniczącej Rady Gminy Kodeń

Tomasz Piskorz

Kodeń-Polska

01:11:39

24

Sportowiec niepełnosprawny

(wózki)

Puchar Marszałka

 Województwa Lubelskiego

Jarosława Stawiarskiego

Sławomir Zieniewicz

Białystok-Polska

01:09:33

25

Sportowiec niepełnosprawny

 

Puchar

Marszałka Województwa Lubelskiego

Jarosława Stawiarskiego

Mateusz Szokalski

Nowy Prażmów-Polska

01:10:43

 

26

Najlepszy

 zawodnik służb mundurowych

Puchar

kapitana SG Andrzeja Kupracza

komendanta Placówki S.G. W Kodniu

Ireneusz Hawryluk

Krasnystaw-Polska

01:03:16

           

 

 

 

PUCHARY W MAŁYM XX  BIEGU SAPIEHÓW – KODEŃ 2019

L.p.

Za co ?

Puchar

 

Dziewczęta szkół podstawowych

 

30

Zwyciężczyni

w XX Małym

Biegu Sapiehów

Puchar Wójta

Gminy Kodeń

Jerzego Trocia

Lena Najdyhor

Polska

31

II  miejsce

w XX Małym

Biegu Sapiehów

Puchar Dyrektora

Zespołu Placówek Oświatowych

w Kodniu

Jacka Malarskiego

Joanna Gołębiewska

Polska

 

32

III  miejsce

w XX Małym

Biegu Sapiehów

Puchar

Piotra Skolimowskiego

Dyrektora Gminnego Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kodniu

Karolina Jarmoszewicz

Polska

 

 

33

Zwycięzca

w XX Małym

Biegu Sapiehów

Puchar Wójta

Gminy Kodeń

Jerzego Trocia

Jan Jarmoszewicz

Polska

34

II  miejsce

w XX Małym

Biegu Sapiehów

Puchar Dyrektora

Zespołu Placówek Oświatowych

w Kodniu

Jacka Malarskiego

 

Piotr Głowacki

Polska

 

 

35

III  miejsce

w XX Małym

Biegu Sapiehów

Puchar

Piotra Skolimowskiego

Dyrektora Gminnego Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kodniu

Fryderyk Lebioda

Polska

Kategorie wiekowe: Bieg Sapiehów

K

 

M

 

 

K-16

Nagroda

Komitetu Organizacyjnego

Biegu Sapiehów

 

M -16

Nagroda

Komitetu Organizacyjnego

Biegu Sapiehów

 

K-16

 

 

 

M-16

Szymon Rusinek

Janów Podlaski-Polska

01:13:45

 

K-20

Puchar

Tadeusza Kucharuka

Redaktora Naczelnego

portalu interwizja.edu.pl

Biała Podlaska

 

M -20

Puchar

Tadeusza Kucharuka

Redaktora Naczelnego

portalu interwizja.edu.pl

Biała Podlaska

 

K-20

Aleksandra Kotowska

Polska

01:20:14

 

 

M-20

Paweł Kowalik

Komarówka Podl.-Polska

01:01:46

 

K-30

Puchar

Wicewojewody Lubelskiego

Roberta Gmitruczuka

 

M -30

Puchar

Wicewojewody Lubelskiego

Roberta Gmitruczuka

 

K-30

Beata Chruściel

Międzyrzec Podlaski-Polska

01:10:50

 

M-30

Paweł Ruszniak

Krasnystaw-Polska

00:55:28

 

K-40

Puchar

Józefa Poteruchy

Przewodniczącego

Rady Wojewódzkiej

Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe

 

M -40

Puchar

Józefa Poteruchy

Przewodniczącego

Rady Wojewódzkiej

Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe

 

K-40

Anna Trzeźwińska

Kajetanówka-Polska

01:07:52

 

M-40

Ryszard Bloch

Nurzec-Stacja-Polska

01:04:24

 

K-50

Puchar

Marzenny Andrzejuk

Dyrektora Przedszkola Samorządowego nr 6 w Białej Podlaskiej

 

M -50

Puchar

Marzenny Andrzejuk

Dyrektora Przedszkola Samorządowego nr 6 w Białej Podlaskiej

 

K-50

Renata Sikora

Leśna Podlaska-Polska

01:21:14

 

M-50

Alek Pawliczuk

Brześć-Białoruś

00:57:38

 

K-60

Puchar

Józefa Poteruchy

Przewodniczącego

Rady Wojewódzkiej

Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe

 

M -60

Puchar

Henryka Grymela

Przewodniczącego Sekcji Krajowej Kolejarzy

NSZZ „Solidarność”

 

K-60

Mirosława Belniak

Łuków-Polska

01:32:22

 

M-60

Mirosław Włodarczyk

Terespol-Polska

01:09:22

 

K-70

Nagroda

Komitetu Organizacyjnego

Biegu Sapiehów

 

M -70

Nagroda

Komitetu Organizacyjnego

Biegu Sapiehów

 

K-70

Wiera Stasiewicz

Hajnówka-Polska

01:53:28

 

M-70

Marian Bukowski

Stary Kazanów-Polska

01:14:07

Kategorie wiekowe: Marsz nad Bugiem (nordic walking)

KATEGORIA DO 34 LAT

Puchar

Prezesa Towarzystwa Przyjaciół Kodnia

Puchar

Prezesa Towarzystwa Przyjaciół Kodnia

 

K

Justyna Żebrowska

Janów Podlask-Polska

00:36:41

 

M

Paweł Jagieła

Biała Podlaska-Polska

00:34:43

KATEGORIA  35 - 49 LAT

Puchar Henryka Grymela

Przewodniczącego Sekcji Krajowej Kolejarzy NSZZ „Solidarność”

Puchar Barbary Radeckiej

Przewodniczącej Rady Gminy Kodeń

 

K

Ilona Adamczyk

Biała Podlaska-Polska

00:38:00

 

M

Artur Różycki

Rakowiska-Polska

00:34:21

KATEGORIA  50 - 59 LAT

Puchar Andrzeja Kołpaka

zasłużonego działacza sportowego

Zrzeszania Ludowe Zespoły Sportowe

Puchar Andrzeja Kołpaka

zasłużonego działacza sportowego

Zrzeszania Ludowe Zespoły Sportowe

 

K

Teresa Hryciuk

Biała Podlaska-Polska

00:37:19

 

M

Tomasz Kwaśny

Borki-Polska

00:35:42

KATEGORIA  60 i starsi

Puchar

Dyrektora Biegu Sapiehów

Puchar

Starosty Bialskiego

Mariusza Filipiuka

K

Krystyna Olszańska

Biała Podlaska-Polska

00:38:02

M

Bohdan Bułakowski

Warszawa-Polska

00:34:06

 

 

PUCHARY W XIX BIEGU SAPIEHÓW – KODEŃ 2018

 

KATEGORIA OPEN MĘŻCZYZN

 

L.p

Za co?

Puchar

Kto otrzymał?

 

1.

 

Zwycięzca

XIX Biegu Sapiehów

Puchar Marszałka

Województwa Lubelskiego

Sławomira Sosnowskiego

BUŁAWA SAPIEHÓW

Nagroda Główna

 

Andrzej Starżyński

Kurów – Polska

00:50:44

 

2.

II miejsce

w XIX Biegu Sapiehów

Puchar

 Posła na Sejm RP

Marcina Duszka

 

Dzmitry Hryhoryev

Baranowicze - Białoruś

00:50:49

 

3.

III miejsce

w XIX Biegu Sapiehów

Puchar

Starosty Bialskiego

Mariusza Filipiuka

Grigorij Switicz

Brześć – Białoruś

00:54:25

 

4.

 

IV miejsce

w XIX Biegu Sapiehów

Puchar

Wójta Gminy Kodeń

Jerzego Trocia

Marek Jaroszuk

Łomazy – Polska

00:56:40

 

5.

V miejsce

w XIX Biegu Sapiehów

Puchar

Radnej Powiatu Bialskiego

Marzenny Andrzejuk

Andrzej Orłowski

Cezaryn – Polska

00:56:44

 

6.

 

VI miejsce

w XIX Biegu Sapiehów

Puchar

mjr Roberta Baymerta

kierownika Oddziału Zewnętrznego

Zakładu Karnego w Zabłociu

 

Tomasz Skóra

Skórzec – Polska

00:56:59

 

KATEGORIA  OPEN  KOBIET

 

 

 

7.

 

 

Zwyciężczyni

XIX Biegu Sapiehów

Puchar Marszałka

 Województwa Lubelskiego

Sławomira Sosnowskiego

BUŁAWA SAPIEHÓW

Nagroda Główna

 

Elena Shumik

Brześć – Białoruś

01:02:31

 

8.

 

II miejsce

w XIX Biegu Sapiehów

Puchar

Posła na Sejm RP

Stanisława Żmijana

Anna Chustecka

Wisznice – Polska

01:10:33

 

 

9.

 

 

III miejsce

w XIX Biegu Sapiehów

Puchar

Starosty Bialskiego

Mariusza Filipiuka

Jolanta Żebrowska

Puławy – Polska

01:16:07

 

10.

 

IV miejsce

w XIX Biegu Sapiehów

Puchar

Przewodniczącego Rady

Powiatu Bialskiego

Mariusza Kiczyńskiego

Izabela Malinowska

Chełmiec – Polska

01:16:34

 

11.

 

V miejsce

w XIX Biegu Sapiehów

Puchar

mjr Damiana Frańczaka

Dyrektora

Zakładu Karnego

w Białej Podlaskiej

Aleksandra Mikucka

Janów Podlaski – Polska

01:16:35

 

12.

VI miejsce

w XIX Biegu Sapiehów

Puchar

Daniela Tomczuka

dyrektora Banku Spółdzielczego

w Terespolu

Irena Paździor

Chełm – Polska

01:17:26

 

 

POZOSTAŁE KATEGORIE

 

 

13.

Puchar

dla najmłodszego zawodnika

w XIX Biegu Sapiehów

 Puchar

Bialskiego Szkolnego

Związku Sportowego

 

Adam Guza

Radom – Polska

01:19:07

 

14.

Puchar

dla najmłodszej zawodniczki

w XIX Biegu Sapiehów

 Puchar

Bialskiego Szkolnego

Związku Sportowego

 

 

Natalia Makaruk

Jasionka – Polska

01:37:47

 

15.

Puchar

dla najstarszego zawodnika

w XIX Biegu Sapiehów

Puchar Marszałka

 Województwa Lubelskiego

Sławomira Sosnowskiego

Zenon Łukaszuk

Warszawa – Polska

01:21:08

 

16.

Puchar

dla najstarszej zawodniczki

w XIX Biegu Sapiehów

Puchar

Przewodniczącej Rady

Gminy Kodeń

Barbary Radeckiej

Ewa Lipska

Ryki – Polska

01:45:09

 

17.

Najlepszy zawodnik Gminy Kodeń

w XIX Biegu Sapiehów

Puchar Prezesa

 Towarzystwa św. Brata Alberta 

Koło w  Kodniu
Wiesława Suleja

 

Dawid Bachanek

01:20:27

18.

Najlepsza zawodniczka Gminy Kodeń

w XIX Biegu Sapiehów

Puchar 

 Towarzystwa Przyjaciół Kodnia

 

Anna Goławska

01:35:05

19.

Najlepszy zawodnik Lubelszczyzny

w XIX Biegu Sapiehów

Puchar Marszałka

 Województwa Lubelskiego

Sławomira Sosnowskiego

Andrzej Starżyński

Kurów – Polska

00:50:44

20.

Najlepsza zawodniczka

Lubelszczyzny

w XIX Biegu Sapiehów

Puchar Marszałka

 Województwa Lubelskiego

Sławomira Sosnowskiego

Anna Chustecka

Wisznice – Polska

01:10:33

21.

Sportowiec niepełnosprawny

(wózki)

Puchar

Marszałka Województwa Lubelskiego

Sławomira Sosnowskiego

 

-----------------------

22.

Sportowiec niepełnosprawny

 

Puchar

Marszałka Województwa Lubelskiego

Sławomira Sosnowskiego

Mateusz Szokalski

Nowy Prażmów – Polska

01:15:43

23.

Sportowiec niepełnosprawny

 

Puchar

Marszałka Województwa Lubelskiego

Sławomira Sosnowskiego

Wojciech Szram

Radzyń Podlaski – Polska

01:17:51

24.

Sportowiec niepełnosprawny

 

Puchar

Marszałka Województwa Lubelskiego

Sławomira Sosnowskiego

Kamil Rafeld

Ryki – Polska

01:25:30

25.

Najlepszy

 zawodnik służb mundurowych

w XIX Biegu Sapiehów

 

Puchar

Komendanta Placówki Straży Granicznej

w Kodniu

Leszek Stubiński

Akademia Sportu Pożarniczego

Piszczac

00:58:21

           

 

 

 

 

 

PUCHARY W MAŁYM XIX  BIEGU SAPIEHÓW – KODEŃ 2018

L.p.

Za co ?

Puchar

Kto otrzymał?

Dziewczęta szkół podstawowych

 

24.

Zwyciężczyni

w XIX Małym

Biegu Sapiehów

Puchar Wójta

Gminy Kodeń

Jerzego Trocia

 

Lena Najdyhor

Piszczac

25.

II  miejsce

w XIX Małym

Biegu Sapiehów

Puchar Dyrektora

Zespołu Placówek Oświatowych

w Kodniu

Jacka Malarskiego

 

Kinga Danieluk

Kodeń

 

26.

III  miejsce

w XIX Małym

Biegu Sapiehów

Puchar

Piotra Skolimowskiego

Dyrektora Gminnego Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kodniu

 

Aleksandra Sikora

Kodeń

Chłopcy szkół podstawowych

 

27.

Zwycięzca

w XIX Małym

Biegu Sapiehów

Puchar Wójta

Gminy Kodeń

Jerzego Trocia

 

Łukasz Marecki

Kodeń

28.

II  miejsce

w XIX Małym

Biegu Sapiehów

Puchar Dyrektora

Zespołu Placówek Oświatowych

w Kodniu

Jacka Malarskiego

 

Jan Jarmoszewicz

Połoski

 

29.

III  miejsce

w XIX Małym

Biegu Sapiehów

Puchar

Piotra Skolimowskiego

Dyrektora Gminnego Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kodniu

 

Jan Bucholc

Warszawa

Dziewczęta Gimnazjum

 

30.

Zwyciężczyni

w XIX Małym

Biegu Sapiehów

Zwyciężczyni

w XIX Małym

Biegu Sapiehów

 

----------------------

31.

II  miejsce

w XIX Małym

Biegu Sapiehów

II  miejsce

w XIX Małym

Biegu Sapiehów

 

----------------------

 

32.

III  miejsce

w XIX Małym

Biegu Sapiehów

III  miejsce

w XIX Małym

Biegu Sapiehów

 

---------------------

Chłopcy Gimnazjum

 

33.

Zwycięzca

w XIX Małym

Biegu Sapiehów

Puchar Wójta

Gminy Kodeń

Jerzego Trocia

 

Jakub Falkiewicz

Kodeń

34.

II  miejsce

w XIX Małym

Biegu Sapiehów

Puchar Dyrektora

Zespołu Placówek Oświatowych

w Kodniu

Jacka Malarskiego

 

Michał Onyszczuk

Kodeń

 

35.

III  miejsce

w XIX Małym

Biegu Sapiehów

Puchar

Piotra Skolimowskiego

Dyrektora Gminnego Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kodniu

 

-----------------------

 

 

 

Kategorie wiekowe:

K

 

M

 

 

K-16

Nagroda

Urzędu Marszałkowskiego

Województwa Lubelskiego

 

M -16

Nagroda

Urzędu Marszałkowskiego

Województwa Lubelskiego

 

K-16

 

Natalia Makaruk

Jasionka – Polska

01:37:47

 

M-16

Adam Guza

Radom – Polska

01:19:07

 

K-20

Nagroda

Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego

 

M -20

Nagroda

Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego

 

K-20

 

Aleksandra Mikucka

Janów Podlaski – Polska

01:16:35

 

M-20

Andrzej Starżyński

Kurów – Polska

00:50:44

 

K-30

Puchar

Tadeusza Kucharuka

Redaktora Naczelnego

portalu interwizja.edu.pl

 

M -30

Puchar

Tadeusza Kucharuka

Redaktora Naczelnego

portalu interwizja.edu.pl

 

K-30

 

Elena Shumik

Brześć – Białoruś

01:02:31

 

M-30

Dzmitry Hryhoryev

Baranowicze - Białoruś

00:50:49

 

K-40

Nagroda

Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego

 

M -40

Nagroda

Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego

 

K-40

 

Jolanta Żebrowska

Puławy – Polska

01:16:07

 

M-40

Tomasz Skóra

Skórzec – Polska

00:56:59

 

K-50

Nagroda

Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego

 

M -50

Nagroda

Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego

 

K-50

 

Irena Paździor

Chełm – Polska

01:17:26

 

M-50

Mirosław Sujak

Mińsk Mazowiecki – Polska

01:05:21

 

K-60

Nagroda

Urzędu Marszałkowskiego

Województwa Lubelskiego

 

M -60

Nagroda

Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego

 

K-60

 

Ewa Lipska

Ryki – Polska

01:45:09

 

M-60

Waldemar Brodacki

Puławy – Polska

01:05:05

 

K-70

Nagroda

Urzędu Marszałkowskiego

Województwa Lubelskiego

 

M -70

Nagroda

Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego

 

K-70

 

 

--------------------------

 

M-70

Zenon Łukaszuk

Warszawa – Polska

01:21:08

 

Losowe zdjęcie

Patronat honorowy

Z przyjemnością informujemy, że Pan Sławomir Sosnowski Marszałek Województwa Lubelskiego obejmuje honorowym patronatem XIX Bieg Sapiehów, który odbędzie sie 4 sierpnia w Kodniu. Dziękujemy!

Partnerzy