Bieg Sapiehów - Kodeń ZAPRASZA BIEGACZY
Zobacz też: kajaki.nadbugiem.pl | koden.com.pl
Puchary
|
2018-08-22

Puchary BS

PUCHARY W XIX BIEGU SAPIEHÓW – KODEŃ 2018

 

KATEGORIA OPEN MĘŻCZYZN

 

L.p

Za co?

Puchar

Kto otrzymał?

 

1.

 

Zwycięzca

XIX Biegu Sapiehów

Puchar Marszałka

Województwa Lubelskiego

Sławomira Sosnowskiego

BUŁAWA SAPIEHÓW

Nagroda Główna

 

Andrzej Starżyński

Kurów – Polska

00:50:44

 

2.

II miejsce

w XIX Biegu Sapiehów

Puchar

 Posła na Sejm RP

Marcina Duszka

 

Dzmitry Hryhoryev

Baranowicze - Białoruś

00:50:49

 

3.

III miejsce

w XIX Biegu Sapiehów

Puchar

Starosty Bialskiego

Mariusza Filipiuka

Grigorij Switicz

Brześć – Białoruś

00:54:25

 

4.

 

IV miejsce

w XIX Biegu Sapiehów

Puchar

Wójta Gminy Kodeń

Jerzego Trocia

Marek Jaroszuk

Łomazy – Polska

00:56:40

 

5.

V miejsce

w XIX Biegu Sapiehów

Puchar

Radnej Powiatu Bialskiego

Marzenny Andrzejuk

Andrzej Orłowski

Cezaryn – Polska

00:56:44

 

6.

 

VI miejsce

w XIX Biegu Sapiehów

Puchar

mjr Roberta Baymerta

kierownika Oddziału Zewnętrznego

Zakładu Karnego w Zabłociu

 

Tomasz Skóra

Skórzec – Polska

00:56:59

 

KATEGORIA  OPEN  KOBIET

 

 

 

7.

 

 

Zwyciężczyni

XIX Biegu Sapiehów

Puchar Marszałka

 Województwa Lubelskiego

Sławomira Sosnowskiego

BUŁAWA SAPIEHÓW

Nagroda Główna

 

Elena Shumik

Brześć – Białoruś

01:02:31

 

8.

 

II miejsce

w XIX Biegu Sapiehów

Puchar

Posła na Sejm RP

Stanisława Żmijana

Anna Chustecka

Wisznice – Polska

01:10:33

 

 

9.

 

 

III miejsce

w XIX Biegu Sapiehów

Puchar

Starosty Bialskiego

Mariusza Filipiuka

Jolanta Żebrowska

Puławy – Polska

01:16:07

 

10.

 

IV miejsce

w XIX Biegu Sapiehów

Puchar

Przewodniczącego Rady

Powiatu Bialskiego

Mariusza Kiczyńskiego

Izabela Malinowska

Chełmiec – Polska

01:16:34

 

11.

 

V miejsce

w XIX Biegu Sapiehów

Puchar

mjr Damiana Frańczaka

Dyrektora

Zakładu Karnego

w Białej Podlaskiej

Aleksandra Mikucka

Janów Podlaski – Polska

01:16:35

 

12.

VI miejsce

w XIX Biegu Sapiehów

Puchar

Daniela Tomczuka

dyrektora Banku Spółdzielczego

w Terespolu

Irena Paździor

Chełm – Polska

01:17:26

 

 

POZOSTAŁE KATEGORIE

 

 

13.

Puchar

dla najmłodszego zawodnika

w XIX Biegu Sapiehów

 Puchar

Bialskiego Szkolnego

Związku Sportowego

 

Adam Guza

Radom – Polska

01:19:07

 

14.

Puchar

dla najmłodszej zawodniczki

w XIX Biegu Sapiehów

 Puchar

Bialskiego Szkolnego

Związku Sportowego

 

 

Natalia Makaruk

Jasionka – Polska

01:37:47

 

15.

Puchar

dla najstarszego zawodnika

w XIX Biegu Sapiehów

Puchar Marszałka

 Województwa Lubelskiego

Sławomira Sosnowskiego

Zenon Łukaszuk

Warszawa – Polska

01:21:08

 

16.

Puchar

dla najstarszej zawodniczki

w XIX Biegu Sapiehów

Puchar

Przewodniczącej Rady

Gminy Kodeń

Barbary Radeckiej

Ewa Lipska

Ryki – Polska

01:45:09

 

17.

Najlepszy zawodnik Gminy Kodeń

w XIX Biegu Sapiehów

Puchar Prezesa

 Towarzystwa św. Brata Alberta 

Koło w  Kodniu
Wiesława Suleja

 

Dawid Bachanek

01:20:27

18.

Najlepsza zawodniczka Gminy Kodeń

w XIX Biegu Sapiehów

Puchar 

 Towarzystwa Przyjaciół Kodnia

 

Anna Goławska

01:35:05

19.

Najlepszy zawodnik Lubelszczyzny

w XIX Biegu Sapiehów

Puchar Marszałka

 Województwa Lubelskiego

Sławomira Sosnowskiego

Andrzej Starżyński

Kurów – Polska

00:50:44

20.

Najlepsza zawodniczka

Lubelszczyzny

w XIX Biegu Sapiehów

Puchar Marszałka

 Województwa Lubelskiego

Sławomira Sosnowskiego

Anna Chustecka

Wisznice – Polska

01:10:33

21.

Sportowiec niepełnosprawny

(wózki)

Puchar

Marszałka Województwa Lubelskiego

Sławomira Sosnowskiego

 

-----------------------

22.

Sportowiec niepełnosprawny

 

Puchar

Marszałka Województwa Lubelskiego

Sławomira Sosnowskiego

Mateusz Szokalski

Nowy Prażmów – Polska

01:15:43

23.

Sportowiec niepełnosprawny

 

Puchar

Marszałka Województwa Lubelskiego

Sławomira Sosnowskiego

Wojciech Szram

Radzyń Podlaski – Polska

01:17:51

24.

Sportowiec niepełnosprawny

 

Puchar

Marszałka Województwa Lubelskiego

Sławomira Sosnowskiego

Kamil Rafeld

Ryki – Polska

01:25:30

25.

Najlepszy

 zawodnik służb mundurowych

w XIX Biegu Sapiehów

 

Puchar

Komendanta Placówki Straży Granicznej

w Kodniu

Leszek Stubiński

Akademia Sportu Pożarniczego

Piszczac

00:58:21

           

 

 

 

 

 

PUCHARY W MAŁYM XIX  BIEGU SAPIEHÓW – KODEŃ 2018

L.p.

Za co ?

Puchar

Kto otrzymał?

Dziewczęta szkół podstawowych

 

24.

Zwyciężczyni

w XIX Małym

Biegu Sapiehów

Puchar Wójta

Gminy Kodeń

Jerzego Trocia

 

Lena Najdyhor

Piszczac

25.

II  miejsce

w XIX Małym

Biegu Sapiehów

Puchar Dyrektora

Zespołu Placówek Oświatowych

w Kodniu

Jacka Malarskiego

 

Kinga Danieluk

Kodeń

 

26.

III  miejsce

w XIX Małym

Biegu Sapiehów

Puchar

Piotra Skolimowskiego

Dyrektora Gminnego Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kodniu

 

Aleksandra Sikora

Kodeń

Chłopcy szkół podstawowych

 

27.

Zwycięzca

w XIX Małym

Biegu Sapiehów

Puchar Wójta

Gminy Kodeń

Jerzego Trocia

 

Łukasz Marecki

Kodeń

28.

II  miejsce

w XIX Małym

Biegu Sapiehów

Puchar Dyrektora

Zespołu Placówek Oświatowych

w Kodniu

Jacka Malarskiego

 

Jan Jarmoszewicz

Połoski

 

29.

III  miejsce

w XIX Małym

Biegu Sapiehów

Puchar

Piotra Skolimowskiego

Dyrektora Gminnego Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kodniu

 

Jan Bucholc

Warszawa

Dziewczęta Gimnazjum

 

30.

Zwyciężczyni

w XIX Małym

Biegu Sapiehów

Zwyciężczyni

w XIX Małym

Biegu Sapiehów

 

----------------------

31.

II  miejsce

w XIX Małym

Biegu Sapiehów

II  miejsce

w XIX Małym

Biegu Sapiehów

 

----------------------

 

32.

III  miejsce

w XIX Małym

Biegu Sapiehów

III  miejsce

w XIX Małym

Biegu Sapiehów

 

---------------------

Chłopcy Gimnazjum

 

33.

Zwycięzca

w XIX Małym

Biegu Sapiehów

Puchar Wójta

Gminy Kodeń

Jerzego Trocia

 

Jakub Falkiewicz

Kodeń

34.

II  miejsce

w XIX Małym

Biegu Sapiehów

Puchar Dyrektora

Zespołu Placówek Oświatowych

w Kodniu

Jacka Malarskiego

 

Michał Onyszczuk

Kodeń

 

35.

III  miejsce

w XIX Małym

Biegu Sapiehów

Puchar

Piotra Skolimowskiego

Dyrektora Gminnego Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kodniu

 

-----------------------

 

 

 

Kategorie wiekowe:

K

 

M

 

 

K-16

Nagroda

Urzędu Marszałkowskiego

Województwa Lubelskiego

 

M -16

Nagroda

Urzędu Marszałkowskiego

Województwa Lubelskiego

 

K-16

 

Natalia Makaruk

Jasionka – Polska

01:37:47

 

M-16

Adam Guza

Radom – Polska

01:19:07

 

K-20

Nagroda

Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego

 

M -20

Nagroda

Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego

 

K-20

 

Aleksandra Mikucka

Janów Podlaski – Polska

01:16:35

 

M-20

Andrzej Starżyński

Kurów – Polska

00:50:44

 

K-30

Puchar

Tadeusza Kucharuka

Redaktora Naczelnego

portalu interwizja.edu.pl

 

M -30

Puchar

Tadeusza Kucharuka

Redaktora Naczelnego

portalu interwizja.edu.pl

 

K-30

 

Elena Shumik

Brześć – Białoruś

01:02:31

 

M-30

Dzmitry Hryhoryev

Baranowicze - Białoruś

00:50:49

 

K-40

Nagroda

Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego

 

M -40

Nagroda

Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego

 

K-40

 

Jolanta Żebrowska

Puławy – Polska

01:16:07

 

M-40

Tomasz Skóra

Skórzec – Polska

00:56:59

 

K-50

Nagroda

Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego

 

M -50

Nagroda

Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego

 

K-50

 

Irena Paździor

Chełm – Polska

01:17:26

 

M-50

Mirosław Sujak

Mińsk Mazowiecki – Polska

01:05:21

 

K-60

Nagroda

Urzędu Marszałkowskiego

Województwa Lubelskiego

 

M -60

Nagroda

Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego

 

K-60

 

Ewa Lipska

Ryki – Polska

01:45:09

 

M-60

Waldemar Brodacki

Puławy – Polska

01:05:05

 

K-70

Nagroda

Urzędu Marszałkowskiego

Województwa Lubelskiego

 

M -70

Nagroda

Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego

 

K-70

 

 

--------------------------

 

M-70

Zenon Łukaszuk

Warszawa – Polska

01:21:08

 

 

Puchary  BIEGU SAPIEHÓW (2017)

 

PUCHARY W XVIII BIEGU SAPIEHÓW – KODEŃ 2017

 

KATEGORIA OPEN MĘŻCZYZN

 

L.p

Za co?

Puchar

Kto otrzymał?

 

1.

 

Zwycięzca

XVIII Biegu Sapiehów

Puchar Marszałka

Województwa Lubelskiego

Sławomira Sosnowskiego

BUŁAWA SAPIEHÓW

Nagroda Główna

Wójta Gminy Kodeń

Jerzego Trocia

 

 

Andrzej Starżyński

Klementowice – Polska

00:48:56

 

 

2.

II miejsce

w XVIII Biegu Sapiehów

Puchar

Posła na Sejm RP

Stanisława Żmijana

 

Paweł Werecki

Ukraina

00:48:57

 

3.

III miejsce

w XVIII Biegu Sapiehów

Puchar

Starosty Bialskiego

Mariusza Filipiuka

 

Dzmitry Hryhoryeu

Baranowicze – Białoruś

00:49:27

 

4.

 

IV miejsce

w XVIII Biegu Sapiehów

Puchar

Wójta Gminy Kodeń

Jerzego Trocia

 

Kacper Piech

Biała Podlaska – Polska

00:52:15

 

5.

V miejsce

w XVIII Biegu Sapiehów

Puchar

Przewodniczącego Rady Wojewódzkiej Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe

Józefa Poteruchy - Lublin

 

Aleksiej Czemadanow

Grodno – Białoruś

00:53:46

 

6.

 

VI miejsce

w XVIII Biegu Sapiehów

Puchar Prezesa

Banku Spółdzielczego

w Łomazach
Krzysztofa Łojewskiego

 

Marek Jaroszuk

Łomazy – Polska

00:54:17

 

KATEGORIA OPEN KOBIET

 

 

 

7.

 

 

Zwyciężczyni

XVIII Biegu Sapiehów

Puchar Marszałka

Województwa Lubelskiego

Sławomira Sosnowskiego

BUŁAWA SAPIEHÓW

Nagroda Główna

Towarzystwa Przyjaciół Kodnia

 

 

 

Walentyna Kilarska

Ukraina

01:01:31

 

8.

 

II miejsce

w XVIII Biegu Sapiehów

Puchar

Posła na Sejm RP

Marcina Duszka

 

Elena Shumik

Brześć – Białoruś

01:01:52

 

 

9.

 

 

III miejsce

w XVIII Biegu Sapiehów

Puchar

Przewodniczącego

Rady Głównej

Krajowego Zrzeszenia LZS

Władysława Kosiniak - Kamysza

 

Anna Chustecka

Wisznice – Polska

01:15:03

 

10.

 

IV miejsce

w XVIII Biegu Sapiehów

Puchar

Przewodniczącego Rady

Powiatu Bialskiego

Mariusza Kiczyńskiego

 

Jolanta Żebrowska

Puławy – Polska

01:17:17

 

11.

 

V miejsce

w XVIII Biegu Sapiehów

Puchar

mjr Damiana Frańczaka

Dyrektora

Zakładu Karnego

w Białej Podlaskiej

 

Izabela Malinowska

Chełmiec – Polska

01:19:09

 

12.

VI miejsce

w XVIII Biegu Sapiehów

Puchar

Radnej Powiatu Bialskiego

Marzenny Andrzejuk

 

Monika Milart

Mościce Dolne – Polska

01:20:47

 

 

POZOSTAŁE KATEGORIE

 

 

13.

Puchar

dla najmłodszego zawodnika

w XVIII Biegu Sapiehów

 Puchar

Bialskiego Szkolnego

Związku Sportowego

 

 

Adam Guza

Radom – Polska

01:20:05

 

14.

Puchar

dla najmłodszej zawodniczki

w XVIII Biegu Sapiehów

 Puchar

Bialskiego Szkolnego

Związku Sportowego

 

 

Katarzyna Osiak

Łuków – Polska

01:36:49

 

 

15.

Puchar

dla najstarszego zawodnika

w XVIII Biegu Sapiehów

Puchar Marszałka

Województwa Lubelskiego

Sławomira Sosnowskiego

Zenon Łukaszuk

Warszawa – Polska

01:19:44

 

16.

Puchar

dla najstarszej zawodniczki

w XVIII Biegu Sapiehów

Puchar Prezesa

Towarzystwa św. Brata Alberta

Koło w Kodniu
Wiesława Suleja

 

Iwona Baluk

Chełm – Polska

01:23:36

 

17.

Najlepszy zawodnik Gminy Kodeń

w XVIII Biegu Sapiehów

Puchar Przewodniczącej

Rady Gminy Kodeń

Barbary Radeckiej

 

 

Henryk Krześniak

Zabłocie – Polska

01:14:08

18.

Najlepsza zawodniczka Gminy Kodeń

w XVII Biegu Sapiehów

Puchar

Przewodniczącego Rady Wojewódzkiej Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe

Józefa Poteruchy - Lublin

 

Teresa Bil

Kodeń – Polska

01:36:06

19.

Najlepszy zawodnik Lubelszczyzny

w XVIII Biegu Sapiehów

Puchar Marszałka

Województwa Lubelskiego

Sławomira Sosnowskiego

 

 

Kacper Piech

Biała Podlaska – Polska

00:52:15

20.

Najlepsza zawodniczka

Lubelszczyzny

w XVIII Biegu Sapiehów

Puchar Marszałka

Województwa Lubelskiego

Sławomira Sosnowskiego

Anna Chustecka

Wisznice – Polska

01:15:03

21.

Sportowiec niepełnosprawny

(wózki)

Puchar

Marszałka Województwa Lubelskiego

Sławomira Sosnowskiego

Mariusz Włodarski

Skierniewice – Polska

01:17:06

22.

Sportowiec niepełnosprawny

 

Puchar

Marszałka Województwa Lubelskiego

Sławomira Sosnowskiego

Grzegorz Powałka

Warszawa – Polska

01:29:08

23.

Sportowiec niepełnosprawny

 

Puchar

Marszałka Województwa Lubelskiego

Sławomira Sosnowskiego

Mateusz Szokalski

Nowy Prażmów – Polska

01:32:05

24.

Sportowiec niepełnosprawny

 

Puchar

Marszałka Województwa Lubelskiego

Sławomira Sosnowskiego

 

-

25.

Najlepszy

zawodnik służb mundurowych

w XVIII Biegu Sapiehów

Kodeń, 5 sierpnia 2017 r.

Puchar

mjr SG Sławomira Klekotki

komendanta Placówki Straży Granicznej

w Kodniu

 

Leszek Stubiński (PSP)

Piszczac – Polska

00:58:21

 

 

 

PUCHARY W MAŁYM XVIII BIEGU SAPIEHÓW – KODEŃ 2017

L.p.

Za co ?

Puchar

Kto otrzymał?

Dziewczęta szkół podstawowych

 

24.

Zwyciężczyni

w XVIII Małym Biegu Sapiehów

Puchar

Wojewody Lubelskiego

dr Przemysława Czarnka

Aleksandra Marecka

Kodeń - Polska

25.

II miejsce

w XVIII Małym Biegu Sapiehów

Puchar Wójta

Gminy Kodeń

Jerzego Trocia

Lena Muchowicz

Poznań - Polska

 

26.

III miejsce

w XVIII Małym Biegu Sapiehów

Puchar Dyrektora

Zespołu Placówek Oświatowych

w Kodniu

Jacka Malarskiego

Patrycja Borowiec

Kodeń - Polska

Chłopcy szkół podstawowych

 

27.

Zwycięzca

w XVIII Małym Biegu Sapiehów

Puchar

Wojewody Lubelskiego

dr Przemysława Czarnka

Jan Jarmoszewicz

Połoski – Polska

28.

II miejsce

w XVIII Małym Biegu Sapiehów

Puchar Wójta

Gminy Kodeń

Jerzego Trocia

Łukasz Marecki

Kodeń – Polska

 

29.

III miejsce

w XVIII Małym Biegu Sapiehów

Puchar Dyrektora

Zespołu Placówek Oświatowych

w Kodniu

Jacka Malarskiego

 

Jan Bucholc

Warszawa – Polska

Dziewczęta Gimnazjum

 

30.

Zwyciężczyni

w XVII Małym Biegu Sapiehów

Puchar

Wojewody Lubelskiego

dr Przemysława Czarnka

Kinga Zbiciak

Polska

31.

II miejsce

w XVIII Małym Biegu Sapiehów

Puchar Wójta

Gminy Kodeń

Jerzego Trocia

 

-

 

32.

 

III miejsce

w XVIII Małym Biegu Sapiehów

Puchar Dyrektora

Zespołu Placówek Oświatowych

w Kodniu

Jacka Malarskiego

 

-

Chłopcy Gimnazjum

 

33.

Zwycięzca

w XVIII Małym Biegu Sapiehów

Puchar

Wojewody Lubelskiego

dr Przemysława Czarnka

 

Maciej Jędrzejewski

Warszawa – Polska

34.

II miejsce

w XVIII Małym Biegu Sapiehów

Puchar Wójta

Gminy Kodeń

Jerzego Trocia

 

Karol Marecki

Kodeń – Polska

 

35.

 

III miejsce

w XVIII Małym Biegu Sapiehów

Puchar Dyrektora

Zespołu Placówek Oświatowych

w Kodniu

Jacka Malarskiego

 

Michał Onyszczuk

Kodeń – Polska

 

 

Kategorie wiekowe:

K

 

M

 

 

K-16

Nagroda

Urzędu Marszałkowskiego

Województwa Lubelskiego

 

M -16

Nagroda

Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego

 

K-16

 

Katarzyna Osiak

Łuków – Polska

01:36:49

 

M-16

Adam Guza

Radom – Polska

01:20:05

 

K-20

Nagroda

Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego

 

M -20

Nagroda

Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego

 

K-20

 

Walentyna Kilarska

Ukraina

01:01:31

 

M-20

Andrzej Starżyński

Klementowice – Polska

00:48:56

 

K-30

Nagroda

Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego

 

M -30

Nagroda

Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego

 

K-30

 

Elena Shumik

Brześć – Białoruś

01:01:52

 

M-30

Paweł Werecki

Ukraina

00:48:57

 

K-40

Puchar

mjr Sławomira Stańczuka

Zastępcy Dyrektora

Zakładu Karnego

w Białej Podlaskiej

 

M -40

Puchar

Starosty Bialskiego

Mariusza Filipiuka

 

 

K-40

 

Jolanta Żebrowska

Puławy – Polska

01:17:17

 

M-40

Leszek Stubiński

Piszczac – Polska

00:58:21

 

K-50

Puchar

Tadeusza Kucharuka

Dyrektora Studium Celnego

w Białej Podlaskiej

 

M -50

Puchar

Tadeusza Kucharuka

Dyrektora Studium Celnego

w Białej Podlaskiej

 

K-50

 

Iwona Baluk

Chełm – Polska

01:23:36

 

M-50

Kazimierz Kamola

Puławy – Polska

00:59:58

 

K-60

Nagroda

Urzędu Marszałkowskiego

Województwa Lubelskiego

 

M -60

Nagroda

Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego

 

K-60

 

 

-

 

M-60

Waldemar Brodacki

Puławy – Polska

01:03:26

 

K-70

Nagroda

Urzędu Marszałkowskiego

Województwa Lubelskiego

 

M -70

Nagroda

Urzędu Marszałkowskiego

Województwa Lubelskiego

 

K-70

 

 

-

 

M-70

Zenon Łukaszuk

Warszawa – Polska

01:19:44

 

Losowe zdjęcie

Bieg Sapiehów - opinie biegaczy

Relacja Pana Pawła Pakuły: 

Kodeń, niewielka nadbużańska miejscowość, rzut kamieniem od granicy z Białorusią. Dawna własność litewskiego rodu Sapiehów; dziś znana głównie z istniejącego tu Sanktuarium Matki Bożej Kodeńskiej, do którego co roku, w połowie sierpnia tłumnie przybywają pielgrzymi. Kodeń znany jest także dobrze biegowej braci, jako że już od kilkunastu lat organizowany jest tu Bieg Sapiehów.

Partnerzy